Надаэмо в оренду вимірювальні прилади власного виробництва. За технічним вимогам замовника розробляємо, виготовляємо і вводимо в експлуатацію на об'єкті застосування нестандартні пристрої живлення, перетворювачі, електроприлади, датчики сигналізації і т.д.

Процес розробки виробів заснований на сучасних інформаційних технологіях у сфері інженерного моделювання та конструювання.

Використовується елементна база від світових лідерів напівпровідникової галузі.

Гарантійне, післягарантійне обслуговування і технічна підтримка протягом усього терміну служби виробів.

Що ж саме представляють собою нестандартні пристрої! Наведемо декілька прикладів!

  • Ви маєте у користуванні дорогий токарний станок. При цьому у Вас вийшов з ладу електронний блок керування! Станки даного типу вже давно знято з виробництва! Ремонту блок керування не підлягає, оскільки неможливо знайти мікросхеми та деталі, що використовувалися для його створення! В даному випадку нестандартний підхід полягає у створенні нового блоку управління на новій елементній базі, що володіє тією ж функціональністю, що і його попередник!
  • Ви власник теплиці чи продуктового сховище, де вкрай необхідно підтримувати постійними параметри внутрішнього середовища, а саме: температуру, вологість, тиск! Звичайно ж, на ринку існують спеціалізовані рішення - комплекси автоматичного підтримання сталого середовища. Однак їх вибір не широкий, а ціни дуже високі. Ми пропунуємо власний підхід до вирішення даної проблеми шляхом використання власних спеціалізованих датчиків по відстеженню параметрів середовища. При цьому ціна нашого рішення значно нижча за ринкові аналоги.
  • У Вас перегоріла електропроводка і Ви не знаєте місце її прокладки та як усунити несправність! Купувати спеціалізовані прилади для вирішення проблеми, яка виникає не так вже й часто, чи є це доцільно? Ми пропонуємо в оренду власний прилад для пошуку залягання прихованої електропроводки, та допоміжне електрообладнання. Ви також можете викликати нашого спеціаліста, який допоможе Вам усунути несправності даного характеру.
  • Вийшла з ладу схема керування апаратом зварювання? Не можете купити аналогічну? Ми розробимо і створимо Вам новий блок управління! Це дешевше ніж купати новий апарат, чи не так?
  • У Вас приховані всі сантехнічні комунікації і Ви боїтесь затопити сусідів? Ми пропонуємо розмістити спеціалізований датчик, що спрацьовує при підвищенні вологості у ванній кімнаті, при цьому Ви миттєво отримуєте повідомлення на мобільний телефон. Протипожежна сигналізація, сигналізація на відкриття вхідних дверей - бажаєте опереративно реагувати на надзвичайні події - звертайтеся і ми допоможемо Вам.