Ремонт електроніки котлів опалення:

Сервісна служба здійснює ремонт електронних плат управління та блоків розпалу для котлів різних виробників по всій Україні. Immergas, Hermann, Ferroli, Baxi, Westen, Solli, Roca, Ariston, Vaillant, Beretta та ін. Діагностика плат управління на спеціальному стенді. Піднімаємо плати практично у всіх випадках несправності. Ремонт після грози, перенапруження, збою прошивки плати. Гарантія на роботу. Ремонт газових котлів. Запчастини до газових котлів. Оплата після роботи.

Ремонт, встановлення, обслуговування стабілізаторів, ДБЖ:

Стабілізатор Напруги - прилад, функція якого полягає в тому, щоб автоматично з необхідною точністю підтримувати задану напругу (зазвичай 220V) на виході при будь-яких коливаннях напруги на вході. Стабілізатор напруги підключається до мережі живлення, в якій напруга може "скакати", а всі електроприлади, що вимагають захисту, підключаються вже до стабілізатора напруги. Електроприлади, підключені до стабілізатора напруги, надійно захищені від неприємних сюрпризів і отримують електроживлення саме тієї якості, в розрахунку на яке вони були спроектовані і виготовлені. При виході напруги живлення за розрахункові кордони (наприклад, менше 150 вольт або більше 250) стабілізатор просто відключить навантаження і включить його тільки після закінчення аварійного стрибка. Єдиним недорогим захистом, здатним врятувати електрообладнання від більшості аварійних ситуацій в мережі, є стабілізатор напруги.

Джерело безперебійного живлення (ДБЖ) - джерело вторинного електроживлення, автоматичний пристрій, призначення якого - забезпечити підключене до нього електрообладнання безперебійним постачанням електричною енергією в межах норми. Массовое використання ДБЖ пов'язано із забезпеченням безперебійної роботи комп'ютерів, дозволяє підключеному до ДБЖ обладнання при пропажі електричного струму або при виході його параметрів за допустимі норми, деякий нетривалий (як правило - до однієї години) час продовжити роботу. Крім комп'ютерів, ДБЖ забезпечують живленням інші електричні навантаження, які критичні до наявності живлення з нормальними параметрами електро мережі, наприклад схеми управління опалювальними котлами. ДБЖ здатний коректувати параметри (напругу, частоту) вихідної мережі. Може поєднуватися з різними видами генераторів електроенергії (наприклад, дизель-генератором).