Розумний будинок безпека

Серія статей про Розумний Будинок:

Відео Обзор

Переваги

Функції

Управління Освітленням

Управління Кліматом

Мультирум. Голосове управління

Відеоспостереження і домофон

Система відеоспостереження «MiMiSmart» дозволяє здійснювати дистанційний контроль, (відстань значення не має) в режимі реального часу за будь-якими об’єктами всередині будинку — Ви можете дистанційно керувати камерами, переглянути зображення з будь-якої камери в будь-якому приміщенні Вашого будинку. Камера може вести запис постійно або по руху. Зображення архівується, а переглянути відео можна в будь-який зручний для Вас час.

domofon

Якщо до Вас прийшли гості і подзвонили по домофону, в будинку на сенсорній панелі з’являється відеозображення, і Ви точно знаєте, хто прийшов. «Розумний» домофон оповіщає про прибуття візитерів і передає якісне відеозображення не тільки на панель управління, а й на телевізор. Не встаючи з крісла, можна побачити і почути своїх гостей і дізнатися, з якого приводу Вас потривожили. Натисканням кнопки на панелі управління є можливість відкрити двері і впустити відвідувачів, якщо вирішите, що це необхідно. Ще, багатьом до душі функція, яка дозволяє передати виклик з домофона на мобільний телефон. Ви на відпочинку (на риболовлі), а в цей час додому хтось прийшов. На мобільний телефон надходить виклик і фото гостя, Ви можете поспілкуватися з відвідувачем по мобільному, і про те, що Вас немає вдома ніхто навіть і не здогадається. Ваш «дворецький» стежитиме і за безпекою будинку, він зможе зробити знімки всіх, хто натискав на кнопку дзвінка, з відміткою часу, коли це відбувалося.

Безпека

Ризики виникнення протікання води, і витоку газу зведені до мінімуму. Тому що робота системи «MiMiSmart» налаштована таким чином, що тут же фіксує будь-яке порушення і запобігає найменшій неполадці. А якщо система не може впоратися самостійно з виниклою проблемою, вона повідомляє господареві і аварійним службам про позаштатні ситуації. У випадку протікання води, система перекриває її подачу.

Безопасность Умный дом Ровно

Ретельно контролюються і витоки газу. При виникненні такої проблеми, система вентиляції отримає завдання провітрити приміщення, наповнивши його свіжим повітрям, а подача газу буде перекрита автоматично.

Для пожежної безпеки використовують температурні і димові датчики.

Якщо у Вашому «розумному» будинку сталося відключення електроенергії, то інтелектуальна система управління, відразу ж, перейде на резервне джерело живлення. В такому випадку, система відключить всі зайві побутові прилади. А робота і заряд акумуляторів будуть постійно під контролем, щоб, при необхідності, вчасно запустити генератор для їх підзарядки. Таким чином, будинок буде, практично, повноцінно функціонувати.

bezpeka2

 

«Розумний» будинок оснащений інтелектуальною системою охорони. Безпека абсолютно всіх приміщень будинку, а також прибудинкових територій — під найсуворішим контролем охоронної системи «Розумний Дім». Тому господар завжди в курсі того, що відбувається в його будинку. Величезну роль, у створенні спокійній і безпечній атмосфери в будинку, грають всілякі датчики, які забезпечують безпеку як всередині будинку, так і зовні. Без них неможливо уявити охоронну систему будинку і території поруч з ним. Датчики відкриття дверей і вікон, датчики розбиття скла. Завдання цих датчиків повідомляти на панель управління про будь-які спробах проникнення через двері і вікна. При фіксуванні таких вторгнень, датчик передає звуковий, світловий або мовний сигнал, і оповіщає господаря. Світлові або мовні сигнали відлякують порушників. Всередині будинку, а також по периметру житла, встановлюються датчики руху. Якщо датчик спрацює, господар відразу ж про це дізнається.