Розумний будинок — переваги

Серія статей про Розумний будинок:

Видео Обзор

Функции

Управление Освещением

Управление Климатом

Мультирум. Голосовое управление

Безопасность, видеонаблюдение, охрана, домофон 

Переваги

Система «Розумний Дім MimiSmart» дозволяє здійснювати централізований моніторинг і управління всіма інженерними підсистемами котеджу, офісу або квартири, з одного панелі.

Наша система управління побудована за принципом розподіленої логіки, в ній відсутній центральний вузол керування. Кожен елемент автоматизації наділений власною системою управління і дозволяє обмінюється інформацією з іншими вузлами, що забезпечує високу надійність роботи.

У всіх вузлах використовуються високопродуктивні процессори Cortex-M3 фірми ARM (світового лідера в області мікропроцесорів для вбудованих систем), які наділяють нашу продукцію особливою кмітливістю.

Ви можете нескінченно фантазувати і самі продумувати ті елементи, які повинна включати система у Вашому будинку.Якщо навіть в нашому переліку цієї можливості немає, ми можемо додати її спеціально для Вас. Ми можемо підлаштовуватися і допрацьовувати потрібні Вам функції, намагаючись максимально задовільнити Ваші побажання, бо «Розумний Дім» має бути дійсно розумним, здатним практично на будь-які дії.

Система не порушує існуючий інтер’єр у Вашому домі, вона тільки доповнює і робить його більш функціональним, комфортнішим та сучасним.

З нами так легко зробити будинок розумним і слухняним. Наша система вразить Вас своєю функціональністю і, практично, безмежними можливостями. Пропонуємо Вам в цьому переконатися.