Розумний Будинок — Функції

Управління світлом
Клімат
Безпека
Басейн
Відеонагляд
Домофон
GSM – модуль
Мультирум
Полив
Універсальний пульт
Статистика
Управління Розумним Будинком
Електроприлади
Безперебійного живлення, енергозберігання
 • 1. Дистанційне керування будь-якою групою світла.2. Прив'язка будь-яких вмикачів / вимикачів.3. Включення за часом. Приміром, через 15 секунд після спрацювання датчика руху.4. Включення по освітленості. Якщо в приміщенні вистачає денного світла, освітлення не включається.5. Включення по руху. При наявності руху включається освітлення.6. Включення по будь-якій події в системі. Наприклад, якщо закрилися зовнішні ролети в будинку включиться світло.7. Світлові схеми. Кілька груп світла включаються або вимикаються одночасно. Наприклад, коли ви приходите додому і відкриваєте вхідні двері, спалахує світло в передпокої і в коридорі. Загоряється зовнішнє підсвічування будинку.8. Світлові сценарії. Світло включається по певній події і працює по необхідному алгоритмом. Наприклад, якщо ви включаєте світловий сценарій «Сон в дитячій», загоряються світильники нічного підсвічування підлоги і нічники. При цьому, нічники потихеньку гаснуть протягом 30 хвилин і діти засинають при світлі, але сплять у темряві. Якщо в кімнаті виявлено рух, нічники загоряються знову і гаснуть за тим же принципом.9. Імітація присутності. У будинку світло загоряється і гасне імітуючи рух людини по дому.10. Плавне регулювання потужності світла.11. Управління RGB.12. Автоматичне відключення освітлення, якщо воно не використовується. Приміром, якщо в душі немає руху більше 10-ти хвилин, освітлення гасне.13. Управління шторами. Наприклад, при включенні ТБ, щоб не було відблисків і для затемнення приміщення закриваються штори.

 • 1. Кондиціонер. Управління кондиціонером: процесом вмикання, температурою, потоком повітря. !!! Якщо є можливість розшифрувати пульт або якщо є можливість управління через який або інтерфейс.2. Вентиляція. Включення при певних подіях або за розкладом. Зокрема, при спрацьовуванні заданого датчика. Приміром, при наявності великої кількості руху в ігровій, включається примусове провітрювання. !!! Якщо система вентиляції підтримує зовнішнє управління.3. Відстеження CO2. Якщо в кімнаті стає душно, включається вентиляція.4. Управління температурою. За допомогою всіх доступних джерел тепла (батареї, фанкойли, тепла підлога, ...). !!! За умови, що у джерела тепла є можливість управління. Перевіряється групою пуско-наладки.5. Датчик якості повітря. Включення вентиляції при появі в повітрі шкідливих парів або газів.6. Сценарії управління опаленням. Приміром, включення теплої підлоги за годину до підйому і вимикання його, коли господарі покинули будинок.7. Кліматичні зони. Різні температури в різних приміщеннях.8. Управління за часом і днями тижня. Приміром, з понеділка по п'ятницю, днем, коли нікого немає вдома, в приміщеннях підтримується низька температура. В суботу і неділю температура підтримується комфортної весь день.9. Режими опалення. Вимкнено, економ, тепло.10. Метеостанція. Підключається метеостанція та управління опаленням йде залежно від її показань. !!! Функція знаходиться на стадії тестування.11. Управління котельним обладнанням: перемикання насосів, пріоритети котлів. !!! За умови, що обладнання передбачає зовнішнє управління.12. Система сніготанення. !!! Функція знаходиться в стадії тестування.13. При опадах (сніг, дощ) система інформує про відкритих вікнах і дверях. !!! Функція в стадії тестування.

 • 1. Імітація присутності. Всіма доступними засобами (світло, мультирум, ...) імітується присутність господарів в будинку.2. Охоронні функції. Система повідомляє про злом (дзвінок, СМС, голосове повідомлення, ...). Система активує сторонні датчики охоронної сигнализиції.3. Витік води. При витоці води перекривається її подача. Про аварії повідомляється господареві всіма доступними засобами (дзвінок, СМС, голосове повідомлення через мультирум, ...).4. Газ (Пропан, метан, бутан). Аварійне перекриття подачі газу при витік і сповіщення господарів усіма доступними засобами.5. Відеоспостереження. Як з дому, так і віддалено.6. Можливість запису відео на сервер за кордоном. !!! Функція в стадії тестування.7. Повідомлення про порушення периметра усіма доступними засобами.8. Перевірка закритих вікон і дверей, коли господарі залишають будинок або йдуть до сну.9. Коли господар лягає спати система інформує про відкриті двері та вікна.10. Управління ролетами і жалюзями. У тому числі в складі сценарію.

 • 1. Підігрів води.2. Висвітлення навколо басейну і підсвічування чаші.3. Долив води.4. Контроль переливу.5. Озвучка. У тому числі підводна.6. Управління автоматикою (гейзер, дощик).7. Сценарії управління басейном. Приміром, якщо в басейні не відстежується рух останні 10 хвилин, відключається підігрів води, гасне світло.8. Датчики тиску для керування необхідністю заміни фільтра. Якщо тиск в системі виростає, значить фільтр забитий і вимагає заміни. !!! Функція в стадії тестування.9. Управління басейном виходячи з показань спеціальних датчиків. Приміром, закриття купола при спрацьовуванні датчика дощу.10. Управління СПА-зоною. Приміром, управління сауною, парилкою.

 • 1. Віддалене спостереження в реальному часі. Наприклад, спостереження з телефону за тим, що відбувається в будинку.2. Запис подій.3. Знімки щодо подій. Наприклад, камера робить знімок всіх, хто проходить у дворі або дзвонить в домофон.4. Знімки з руху. Якщо система виявляє рух біля будь-якого вікна, вона починає вести запис або робить кілька знімків.5. Відеоняня. Спостереження за дітьми або за тим, як наймана няня поводиться з дітьми. !!! Як частина системи віддаленого спостереження - повністю працює. Як функція включення при певних подіях - в стадії тестування.6. Запис шифрованого відео на віддалений сервер. Відео доступне тільки господареві, який може його отримати в будь-який час через мережу інтернет. !!! У стадії тестування.7. Віддалений перегляд по зашифрованому каналу. Відеопотік шифрується щоб уникнути несанкціонованого перегляду. У стадії тестування.

 • 1. Відеодомофон. Висилає відео на будь-який телефон або планшет в системі.2. Висилає відео та аудіосигнали на стаціонарну сенсорну панель.3. Віддалений зв'язок по GSM. Аудіосигнал з домофона транслюється на телефон господаря. При цьому для того, хто телефонує в домофон створюється повне враження, що він говорить з людиною в домі. !!! Знаходиться в стадії передпродажної готовності.4. Зчитувач карток. Так званий «електронний ключ», який можна використовувати в складі системи «Розумний будинок».

 • GSM - модуль. За допомогою нього можна дистанційно керувати розумним будинком. Просто зателефонувавши на заданий номер, користувач потрапляє в голосове меню. За допомогою цього меню можна управляти частиною функцій «Розумного Дому».

 • 1. Музика по зонам. У кожній зоні системи мультирум може відтворюватися різна музика. Приміром, в кабінеті грає Бетховен, в барі - лаунж, а в дитячій - колискова.2. Радіо по зонам. У кожній зоні може грати своя радіостанція.3. Інтерком. Кожна точка системи мультирум може бути задіяна для виведення аудіосигналу, який подається з будь-якого планшета, панелі або телефону, які підключені до системи. Приміром, мати, скориставшись телефоном, може покликати всю сім'ю до обіднього столу. !!! В стадії тестування.4. Озвучка на вимогу клімату, температури, аварії. Приміром, після натискання на кнопку або в заданий час «Розумний Дім» через систему мультирум розповість про погоду за вікном. Або повідомить про аварії, якщо така відбудеться.5. Нагадування, дні народження. У заданий час система нагадає господареві про важливу подію. !!! В стадії тестування.6. Казка на ніч, аудіокнига. Через систему мультирум може відтворюється будь аудіосигнал. При цьому, він може бути включений або вимкнений за розкладом. Приміром, колискова в дитячій припинить звучати як тільки рівень руху понизиться, т. Е. Коли діти заснуть. !!! Ведеться створення інтерфейсу.7. Оповіщення п електронною поштою. Мультірум повідомить господареві кількість непрочитаних повідомлень, які прийшли до нього на електронну пошту. !!! Ведеться створення інтерфейсу.8. Віддалене прослуховування або голосове повідомлення. За допомогою телефону господар може віддалено слухати, що відбувається у нього в будинку. !!! В стадії тестування.

 • 1. Полив за розкладом і з заданою тривалістю. !!! Ведеться розробка інтерфейсу.2. Датчик дощу. У дощову погоду полив задіяний не буде.3. Датчик вологості грунту. Полив проводиться не за розкладом, а за потребою. !!! В стадії тестування.4. Сценарії догляду. Якщо для рослини передбачені особливі вимоги щодо догляду, система «Розумний Дім» виконуватиме їх відповідно до інструкцій.

 • 1. Управління кондиціонерами. Управління проводиться за планшета або мобільного телефону.2. ТБ. Повне управління ТВ, проектором та іншими, подібними пристроями виробляється прямо з телефону або планшета.3. Підключення до сценаріїв. Приміром, включивши сценарій «Кіно», «Розумний Дім» пригасить світло, закриє штори, включить телевізор.4. Комбінований пульт. Особливі настройки пульта на панелі управління «Розумного будинку». При цьому, на одному пульті відображається управління різними пристроями, наприклад ТВ, проектором, шторами, світлом.

 • 1. Графіки за будь-який період. Ви можете побачити звіт по кожній системі в будинку за будь-який період часу.2. Статистика включення-виключення приладів в будинку.3. Зіставлення різних графіків. Можна порівняти роботу системи або витрата енергії за різні періоди часу.4. Віддалений перегляд графіків. Доступ може бути отриманий через мережу Інтернет, якщо користувачеві дано відповідні права.5. Для офісів (контроль графіка руху за часом). Начальство може проаналізувати, коли почався рух в приміщенні і коли всі його покинули.6. Звіт по всьому лічильників (газ, вода, електрика, тепло).7. Аналіз показань електричної мережі. (Якість електропостачання).

 • 1. Смартфон. При наявності смартфона на базі Android або IOS, якщо смартфон задовольняє мінімальним вимогам системи, користувач може безкоштовно встановити програмне забезпечення і управляти «Розумним Домом».2. Веб-інтерфейс. Доступ до управління може бути отриманий з персонального комп'ютера через мережу Інтернет. !!! Ведеться розробка інтерфейсу.3. Клавіші. Управління може проводиться за допомогою звичайних клавіш в будинку.4. Планшети. При наявності планшета на без Android або IOS, якщо планшет задовольняє мінімальним вимогам системи, користувач може безкоштовно встановити програмне забезпечення і управляти «Розумним Домом».5. Будь-який телефон з голосовим зв'язком. Зателефонувавши на вказаний номер, користувач потрапляє в меню голосового управління, за допомогою якого можна керувати системою «Розумний будинок». !!! В стадії тестування.

 • 1. Управління розетками. Можливість вимкнути зазначені розетки з планшета або за розкладом.2. Знеструмлення будівлі. При необхідності, «Розумний Дім» обезструмить всю будівлю, за винятком тих груп споживачів, які є критично важливими для роботи системи.3. Нічники. Якщо застосовуються зовнішні нічники (які включаються в розетку), «Розумний Дім» вимкне і включить їх за заданим розкладом.

 • 1. Стабілізація. «Розумний Дім» комплектується системою безперебійного живлення та стабілізації напруги для всього будинку або для частини пристроїв в будинку.2. Генератор. Якщо сталося аварійне відключення електрики і батарей не вистачає для підтримки роботи вдома, «Розумний Дім» задіє генератори.3. «Розумний Дім» може виробляти аналіз параметрів мережі електроживлення. При необхідності він відключить подачу напруга на електричні пристрої в будинку і збереже їх цілими. !!! У стадії тестування.

- Відео Обзор- Переваги- Функції- Управління Освітленням- Управління Кліматом- Мультирум. Голосове управління- Безпека, відеоспостереження, охорона, домофон