Розумний Будинок Управління Кліматом

Серія статей про Розумний Будинок:

Відео Обзор

Переваги

Функції

Управління Освітленням

Мультирум. Голосове управління

Безпека, відеоспостереження, охорона, домофон 

Управління кліматом

Система управління самостійно круглий рік підтримує в кімнатах комфортну температуру, при якій і дихається легко, і працюється ефективно, і відпочивається затишно.

Комфортний клімат в приміщеннях забезпечує ціла група інженерних пристроїв: кондиціонери, вентиляція, тепла підлога, радіатори опалення.

Ручне управління всіма цими елементами досить клопітно. Необхідно кожен сезон налаштовувати їх роботу відповідно до погодними умовами, часом доби і так далі.

З інтелектуальною системою управління кліматом про це можна забути. Одним дотиком до панелі управління Ви налаштуєте всі інженерні пристрої таким чином, що в кожній кімнаті, постійно підтримуватиметься індивідуальна, комфортна температура.

Необхідно просто задати бажану температуру повітря на панелі управління, і система сама визначить, яке устаткування і на якій потужності краще і раціональніше використовувати для досягнення поставленої задачі.

Автоматизація реагує на зовнішню температуру. Вона не тільки виводить ці дані на панель, але і у зв’язку з ними коригує і узгоджує роботу кондиціювання та опалення. Комфорт і раціональність при цьому особливо відчутна в міжсезонне час року.

Використовуючи автоматичне інтелектуальне управління кліматом підвищується рівень комфорту і досягається до 30% економії енерго-ресурсів за рахунок раціонального використання інженерних сістем. Інтеллектуальное управління інженерними системами дозволяє вимірювати параметри клімату згідно встановленим розкладом.

На прикладі спальні, управління може виглядати наступним чином:

В цей час в приймальні:

Параметри клімату також змінюються за сценаріями, наприклад: при активировании сценарію «Я пішов» — не залежно від графіка, відключається вентиляція і тепла підлога, опалення переходить в економ режим.