Розумний будинок Управління Освітленням

Серія статей про Розумний Будинок:

Відео Обзор

Переваги

Функції

Управління Кліматом

Мультирум. Голосове управління

Безпека, відеоспостереження, охорона, домофон 

Управління Освітленням

Управління освітленням — це одна з найбільш затребуваних функцій. Тому, що саме світло використовується найчастіше в приміщеннях і є невід’ємною частиною інтер’єру. Налаштовувати освітлення і керувати ним дуже просто. Тут немає складних, незрозумілих інструкцій. Одним натисканням кнопки можна включити або виключити, відрегулювати яскравість будь-якого джерела світла.

При цьому, управління можна здійснювати з кнопкових вимикачів, по датчику руху, датчику освітленості, згідно розкладу, за часом доби  з панелі управління, з будь-якого приміщення і навіть за межами будівлі використовуючи мережу Інтернет.

Система автоматизації освітлення оптимізує витрати електроенергії, відключаючи непотрібне навантаження або переходячи в режим низького енергоспоживання. Працюють тільки ті світлові прилади, які необхідні в даний момент. Решта відключені, їх включення і відключення розумно контролюється.

Світло в прохідних зонах (тамбур, коридор, сходи і так далі) включається згідно з попередніми налаштуваннями (рух, час доби, дні тижня, рівень природного освітлення) на зазначену яскравість.

Управляти системою освітлення можна за допомогою заздалегідь заданих світлових сценаріїв, які зберігаються в пам’яті сістеми.В можете самі задавати будь-які сценарії освітлення, залежно від Ваших бажань і потреб — наприклад:

osveshenie1

Умный Дом Управление Освещением Ровно

Умный Дом Управление Освещением