Мультирум. Голосове Управління

Серія статей про Розумний Будинок:

Відео Обзор

Переваги

Функції

Управління Освітленням

Управління Кліматом

Безпека, відеоспостереження, охорона, домофон 

Мультирум. Голосове Управління

Мультірум — це інтелектуальна система розподілу аудиосигнала по кімнатах. Перебуваючи в будь-який з них, Ви можете чути повідомлення внутрішнього зв’язку, слухати аудіозаписи з медіасервера, Internet-радіоканали.

При цьому в однин і той теж час, в різних приміщеннях, може звучати різна музика. А управляти системою «мультирум» можна за допомогою зручної сенсорної панелі.

Будильник в «розумному» будинку — це не просто будильник. Це Ваш турботливий друг, який зробить пробудження максимально приємним. «Розумний» будильник розбудить Вас: голосом, приємною мелодією, включенням телепрограми або улюбленого кліпу. Крім того, будильник виконає ще й роль Вашого секретаря. «Розумна» система точно в строк нагадає про важливі справи голосом або текстом на екрані телевізора.

Голосове управління. Тепер Ваш будинок стане не тільки надійною фортецею, а й найкращим другом, який допоможе з домашніми турботами, і з яким можна буде, навіть поговорити. Перше, що необхідно зробити, це дати свого будинку ім’я, наприклад, назвіть його, як самого відомого будинкового — «Кузя» .Просто проходячи по кімнаті, дайте команду своєму новому другові: «Кузя, включи телевізор!», І «особистий домовик », без зволікань, виконає Ваше побажання. Більше того, він може
відзвітувати про виконання завдання: «Телевізор включений».

Дати свого будинку ім’я — необхідно для того, щоб система зрозуміла, що це команда дому, а не просто розмова між його мешканцями.

мультирум и голосовое управлениеРовно