Який обсяг жорсткого диска потрібен для запису архівних даних?

Цей показник залежить від кількості камер, роздільної здатності та якості запису, швидкості запису, тривалості запису. Для підрахунку Ви можете скористатися калькулятором HDD в розділі «Підтримка» -> «Матеріали»

Як підключити телевізор до відеореєстратора?

Для підключення телевізора до відеореєстратора потрібен перехідник RCA (мама) -BNС (мама) + шнур потрібної довжини RCA (тато) -RCA (тато) або перехідник RCA (тато) -BNС (тато) + шнур потрібної довжини BNС (мама) -BNС (мама).

Як зберегти архівні дані на USB-флеш?

Користувач може архівувати будь-який сегмент записаних даних за вказаний період часу. Щоб це зробити, до реєстратора має бути підключений пристрій зберігання типу USB-флеш (файлова система FAT-32). Для збереження даних необхідно зайти в основне меню реєстратора — розділ резервування (копіювання) -вибрати фрагмент запису за часом або собитію- вибрати пристрій на яке необхідно зробити копірованіе- натиснути кнопку «Старт».

Чи можна поєднати систему відеоспостереження і систему охоронної сигналізації?

Систему відеоспостереження та систему охоронної сигналізації можна поєднати в одній системі, якщо в відеореєстраторові є тривожні входи і виходи для підключення охоронних датчиків, сирени.

Як забезпечити автономне живлення систем відеоспостереження (камер і відеореєстраторів)?

Щоб забезпечити автономне живлення камер потрібен Блок безперебійного живлення на сумарну споживану потужність камер або більшої ємності для більш тривалої автономної роботи камер (наприклад: 10 камер по 800мА кожна, 10 * 0,8А = 8А тоді потрібен блок живлення на 8Ач (або більше), або 2 Блокb по 4Ач (або більше). для автономного живлення відеосистеми і, зокрема, відеореєстратора, потрібен UPS (Система безперебійного живлення). Аналогічні прилади використовуються для роботи з ПК. Потужність обчислюється виходячи із споживання відеореєстратора. Як і у випадку з камерами , ми рекомендуємо робити запас потужності (і Ампераж)  10-20%, оскільки електроживлення дуже важливий момент, від якого залежить довгострокова і стабільна робота устаткування.
Наприклад, відеореєстратор Partizan ADT-88V має напругу 12 В DC (постійна напруга) і струм споживання 3.5а. Можна знайти його потужність:
12В * 3.5а = 42 Вт
Тоді якщо вам потрібно щоб реєстратор пропрацював в автономному режимі 8 годин, потрібен UPS: 42 Вт * 8 ч = 336 Вт + 10-15% запас потужності = 387 Вт

Спотворення зображення декількох камер, які причини перешкод найчастіше можуть впливати?

Причины спотворення зображения.

Що потрібно для того, щоб відеореєстратор працював віддалено через інтернет?

Налаштування віддаленого доступу до відеорегістратора через Інтернет.

Скинути / змінити пароль адміністратора на реєстраторі Partizan.

Для того, щоб скинути пароль на реєстраторі Partizan

Необхідно зайти в налаштування реєстратора-налаштування облікових записів. Далі необхідно ввести поточний пароль, потім встановити новий пароль і підтвердити його.

Якщо ж поточний пароль невідомий, скинути пароль можна тільки в сервісному центрі.

Як можна видалити запис за певний місяць/день/рік?

Видалення певної записи з ведеорегістратора неможливо.

Яка необхідна пропускна здатність для перегляду реєстратора через мережу Інтернет?

Швидкість залежить від кількості каналів: 1канал = 0,5-1 Мб / с. Тобто для перегляду реєстратора на 4 канали необхідна швидкість 2-4 Мб / с

Реєстратор не записує відео на жорсткий диск.

Для того, щоб на жорсткий диск в відеореєстраторові вівся запис, необхідно спочатку його відформатувати. Для цього потрібно зайти в меню реєстратора / утиліти / форматування HDD. Після чого відеореєстратор створить свою файлову систему і зможе записувати архів.

Як скинути пароль в iCMS?

Для скидання пароля в iCMS необхідно видалити папку ICMS на диску AppDataRoamingiCMS.

Чи можу я керувати відеокамерою і наближати / віддаляти зображення в реальному часі?

Як правило, в системах відеоспостереження використовуються відеокамери, зображення яких є статичним, без можливості віддаленого зміни дальності і фокусу зображення. У таких камерах можливо в режимі реального часу здійснювати лише цифрове збільшення / віддалення, що впливає на якість зображення.

За допомогою камер-роботів стає можливим здійснювати оптичне наближення / віддалення, а також у режимі реального часу управляти положенням відеокамери, дозволяючи відслідковувати рухомі об’єкти. Такі камери часто можна побачити в торгово-розважальних центрах, на великих стоянках, де спостерігається постійний рух об’єктів на великому просторі. Вартість таких камер-роботів на порядок вище вартості статичної відеокамери.

Для чого використовуються інфрачервоні прожектори і чи потрібно їх купувати окремо?

Інфрачервоні (ІЧ) прожектора застосовуються при побудові систем відеоспостереження, що працюють в умовах низької освітленості або навіть при відсутності будь-якого світла.

Принцип їх дії базується на випромінюванні світла в  інфрачервоному діапазоні, невидимому для людського ока, але видимого для відеокамери при роботі в чорно-білому режимі. Такі прожектори енергетично ефективніше прожекторів денного світла. Крім того, безліч виробників інтегрують прожектора безпосередньо в відеокамери. Таким чином, камера вже від виробника дозволяє працювати в умовах низької освітленості.